top of page
RobottoMAG marka.jpg

ROBOTTOMAG ADVERTORYAL
RobottoMAG sayfasına gitmek için logoya tıklayın

Artık RobottoMAG dijital dergisinde advertoryal çalışmaları yapabileceksiniz.

Kültür/Sanat endüstrisi başta olmak üzere toplumsal hayata faydalı tüm çalışmalarınızı yada ürünlerinizi duyurmak için müthiş bir fırsat var. Hazırlanan Advertoryal metin RobottoMAG sayfasında herkesin okumasına açık olarak yayınlanacak ve en üste "pin"lenecek  RobottoMAG ile bağlantılı sosyal medya hesaplarından duyurulacak ve konu yada ürünle ilgili yorum içeren "quote tweet" atılacak. Zaman zaman metnin duyurusu yenilenecek ve sosyal medya üzerinden daha geniş bir kitlenin duyması sağlanacak.

 

Advertoryal Nasıl Seçilecek?

 

Öncelikle kitap, müzik, film ve benzeri kültürel ürünleri duyurmayı istiyoruz. Bize sunulan ürünler arasından RobottoMAG'in  standartlarını karşılayan ürünler seçilecek ve metin istenecek. Eğer talep edilirse metin de bizim tarafımızdan ekibimize yazdırılacak ve onaylanan metin yayınlanacak.  

Advertoryal Kaç Gün sayfada kalacak?

 

Advertoryal metin "Advertoryal Etiketi" altında 1 ay boyunca kalacak. Yayınevinin kendisine gönderilecek paket bilgileri ışığında seçeceği pakete göre  duyuru süresi esnasında (Örneğin 1 hafta) metin sayfada Pin'lenmiş halde kalacak. Eğer yayınevi tarafından hazırlanan metin üst standartlardaysa, Advertoryal, ilgili etiket altında süresiz olarak da kalabilecek.

Advertoryal vermek için kurum olmanız gerekmiyor, bağımsız sanatçı ve diğer üreticiler de sayfamızdan yararlanabilir.

Advertoryal Tarifesi nedir?

Eğer metin sizin tarafınızdan hazırlanmışsa RobottoMAG dijital derginin sayfasında 10 adet kahve ısmarlamanız yeterli olacak. Ancak bu işlemi yapmadan önce ürününüzün ve metninizin onaylanmış olması gerekmektedir. Bizden onay almadan yapılmış olan işlemler geçerli olmayabilir ve geri ödeme imkanı bulunmamaktadır. 

Eğer metin bizim tarafımızdan hazırlanacaksa o zaman 20 kahve ısmarlamanız yeterli olacak.

İşlem yapmak, daha fazla bilgi almak yada daha ileri advertoryal imkanları için robottomag@gmail.com adresine bir e-mail atmanızı rica ederiz. 

bottom of page